Site Overlay

“Медовий край”

    Ужгород має свій медовий куточок зі справжнім, екологічним медом, який  зібраний високо у Карпатах.
Мед тут власного  виробництва, зібраний з пасік, які розташовані повсюди у Закарпатті, на вершинах гір, на хребті — між Львівською і Закарпатською, Закарпатською і Івано-Франківською областями, а також уже у четвертому поколінні займаємось  селекцією і розведенням бджіл (бджолорозплідник має навіть відзнаки).
У всіх охочих є нагода прийти на дегустацію до затишного закладу, скуштувати всі види меду, провести вільний час у медовій атмосфері, а також придбати мед  додому та у подарунок. Ми почастуємо  екологічно чистим, ексклюзивним гірським медом, сортів якого наразі не всюди знайти. Є липовий мед, акацієвий, акацієвий з різнотрав’ями,травневий, гречаний, високогірний осінній, лісовий квітковий, високогірний з Іван-чаю (з полонин), високогірний хвойний, гірський — загалом — близько 10—11 різновидів.
В “Медовому краї ” варто скуштувати капучино, еспресо, лате-макіато — саме з медом.
Влітку у “Медовому краї ” ми пропонуємо медові  лимонадами на фруктах, ягодах, також будуть і делікатесні  коктейлі з медовою основою. А ще тут варто дегустувати  авторські напоїв на кшталт “медовуха”,  медове вино, медові “дрінки” на травах, смородині, терені.
Тут не лише мед — еко, смак і якість, а й карпатські чаї, які збирають у горах. Деякі трави, ягоди для чаю ми  збираєом і самі, зокрема там, де розташовані пасіки. Також гості самі можуть компонувати собі чаї, обираючи різні складники від самої природи.
Ще одна причина завітати у милу місцину на проспекті — це теплий, медовий дизайн “Медового краю” — що змушує приходити у цю кав’ярню саме для душевного спілкування, а також задля гарних настрою і самопочуття, що дарує продукція від самої природи.